100 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 100 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 100 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 100 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

SUGULİT KOLYE

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ruhsal gelişimle bağlantılı bir taştır. Yaşamınıza suguliti dahil etmek bilgeliğe ve gerçek manevi aşka ulaşmaya yardım ettigi söylenir. Ayrıca taşıyan kişiye şans getirdiğine inanılmaktadır. Şans ve manevi aşk taşı olarak bilinir.
Sağlığa faydaları sebebiyle şifacı taşı adıyla anılmaktadır. Özellikle baş ağrılarını ve diğer vücut ağrılarını iyileştirmede oldukça etkilidir.
Mide ve sindirim rahatsızlıklarına olumlu etki ederek iyileşmeyi hızlandırır. 
Kişiyi fiziksel olarak güçlendirerek direnci arttırır.
Anemi, astım,epilepsi, alerji ve akciğer hastalıkları için faydalıdır.
Hipofiz ve epifiz bezlerini işlevini arttırır ve gıda bağımlılıkları gibi durumlarda daha kontrollü davranmaya olanak sağlar. 
Lenf bezlerini ve kanı özellikle açık renkli sugulit taşları temizlemektedir. Açık renkli Sugilit ayni zamanda lenf ve kan arındırmak içinde kullanılır.
Disleksi ve öğrenme zorluğu gibi problemler için de suguliti tercih edebilirsiniz. Otizmli bireylerin tedavisine yardım eder.
İçeriğindeki mangan oranının yüksek olması ağrılara etki etmesini sağlamaktadır.
Çakra tıkanıklıklarının giderilmesi, auranın negatif enerjilerden arındırılması için sugulit taşından faydalanabilirsiniz. Negatiflikten arınan bedene ilham ve özgüven sağlayarak evrensel yaşam gücü, isteneni başarma gücü verir. 
Kişinin odaklanmasını sağlar, kişiye iç huzur verir. 
Açık renge sahip olan taşlar hayallerinizle bağlantı kurmanızı sağlarken, koyu renkli taşlar bu hayallere ulaşmak için azminizi korumanızı yardım eder. 
Sugulit taşı kişisel dönüşümü teşvik ettiği ve ruhsal farkındalık sağladığı için meditasyon yaparken kullanabilursiniz.
Açık renkli Sugilit lenf ve kan arındırmak için kullanılır. Sugulit korkulu rüya görmekten korur, hem de görülen rüyaları berrak şekilde hatırlamaya yardım eder.
Ağrıları gidermeye yardım eder. Fiziksel ağrıları hafifletir.
Mor ışınımlı enerjisi (lityum enerjisi) ruhsal gelişime, aklın berraklaşmasına, şüphelerin giderilmesine ve tevazu sahibi olma. Zihni temizleyip iş hayatında başarılı olmaya yardımcı olur.
Epifız bezini harekete geçirir.Sugulit taşımak, korku ve endişeleri ortadan kaldırır, özgüven ve cesaret verir.
Duygusal şokların, hayal kırıklıklarının etkisini azaltır. 
Uzun süreli depresyon halini, umutsuzluğu, stresi hafifletir.
Anksiyete tedavisinde yararlıdır.
Beynin ve sinir sisteminin fonksiyonel olmasını sağlamada ve fonksiyonlarını artırmada yararlı ve iyileştirici bir araçtır. Sağ ve sol beyin loblarının fonksiyonlarını dengeler. Sinir hücrelerini yeniler. Beyin hastalıklarının tedavisine yardım eder. Ruhun şifası olarak kabul edilir.
Bağışıklık sistemini güçlendirir.
Epilepsi hastalığının tedavisine yardım eder. 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...